perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bimë në rusisht

Fjalë: bimë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (2): растение, саженец
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht bimë, bimë mjekësore, bimë mjeksore, bimë mesdhetare, bimë medicinale, bimë helmuese, bimë në rusisht, растение në shqip
bimë në rusisht