perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bisedë në rusisht

Fjalë: bisedë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (3): беседа, разговор, речь
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht bisedë, bisedë në rusisht, беседа në shqip
bisedë në rusisht