perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

biznesmen në rusisht

Fjalë: biznesmen (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (6): коммерсант, коммерческий, торговый, покупатель, торговец, купеческий
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht biznesmen, businessman full movie, biznesmen wikipedia, biznesmen telugu movie, biznesmen te suksesshem, biznesmen songs free download, biznesmen në rusisht, коммерсант në shqip
biznesmen në rusisht