perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

blej në rusisht

Fjalë: blej (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (2): покупать, приобретать
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht blej, blej shtepi me keste, blej shtepi, blej shqip, blej shes, blej online, blej në rusisht, покупать në shqip
blej në rusisht