perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bluaj në rusisht

Fjalë: bluaj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (3): молоть, перемалывать, растирать
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht bluaj, blue dragon, bluaj fragoj letra, bluaj në rusisht, молоть në shqip
bluaj në rusisht