perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

brumë në rusisht

Fjalë: brumë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (4): пирожное, тесто, торт, деньги
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht brumë, brumë në rusisht, пирожное në shqip
brumë në rusisht