perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bulmetore në rusisht

Fjalë: bulmetore (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (1): молокозавод
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht bulmetore, bulmetore në rusisht, молокозавод në shqip
bulmetore në rusisht