perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

buzë në rusisht

Fjalë: buzë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (10): берег, кайма, край, кромка, ободок, обрез, кант, грань, опушка, губа
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht buzë, buzë në rusisht, берег në shqip
buzë në rusisht