perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dëm në rusisht

Fjalë: dëm (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (5): вред, досады, повреждение, ущерб, вредить
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht dëm, dëm në rusisht, вред në shqip
dëm në rusisht