perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dëmtoj në rusisht

Fjalë: dëmtoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (21): обижать, изнасиловать, нарушать, искоренять, истреблять, повреждать, разрушать, сокрушать, уничтожать, вред, досады, повреждение, ущерб, вредить, повредить, износить, истребить, опоганить, разрушить, сокрушить, уничтожить
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht dëmtoj, dëmtoj në rusisht, обижать në shqip
dëmtoj në rusisht