perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dëshmoj në rusisht

Fjalë: dëshmoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (2): доказывать, удостоверять
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht dëshmoj, dëshmoj në rusisht, доказывать në shqip
dëshmoj në rusisht