perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhomë në rusisht

Fjalë: dhomë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (13): горница, комната, палата, помещение, желудочек, кладовая, клеть, мир, мирен, мирный, миротворческий, зал, зала
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht dhomë, dhomë në rusisht, горница në shqip
dhomë në rusisht

Fjalë të ngjashme

real estate jetoj per ty