perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhunë në rusisht

Fjalë: dhunë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (5): жестокость, изнасилование, насилие, стремительность, сила
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht dhunë, dhunë në rusisht, жестокость në shqip
dhunë në rusisht