perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhuratë në rusisht

Fjalë: dhuratë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (12): дар, дарование, пожертвование, дарственная, наличный, настоящий, нынешний, присутствующий, подарок, гостинец, настоящее, сувенир
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht dhuratë, dhuratë në rusisht, дар në shqip
dhuratë në rusisht

Fjalë të ngjashme

dedh ishqiya mp3 var_dump kafene jon