perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

djep në rusisht

Fjalë: djep (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (2): колыбель, люлька
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht djep, đep ili džep, djep suceava, djep per femije, djep mures, djep mod, djep në rusisht, колыбель në shqip
djep në rusisht