perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dru në rusisht

Fjalë: dru (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (7): лес, дерево, деревянный, древесина, древесный, древо, лесной
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht dru, dru yoga, dru wakely, dru sjodin, dru joyce, dru hill songs, dru në rusisht, лес në shqip
dru në rusisht

Fjalë të ngjashme

pyetje per kuiz mc mbush