perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

duhan në rusisht

Fjalë: duhan (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (2): табак, табачный
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht duhan, duhanpirja, duhan za nargilu, duhan za motanje cijena, duhan za motanje, duhan za lulu, duhan në rusisht, табак në shqip
duhan në rusisht

Fjalë të ngjashme

projekt detyrë arredim shtepie