perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ekspozitë në rusisht

Fjalë: ekspozitë (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (12): выставка, экспозиция, доказательство, показ, действо, изложение, изображение, представление, спектакль, лекция, витринный, выставочный
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht ekspozitë, ekspozitë në rusisht, выставка në shqip
ekspozitë në rusisht