perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

elefant në rusisht

Fjalë: elefant (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (1): слон
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht elefant, elephant wiki, elephant toothpaste, elephant tattoo meaning, elephant man, elephant games, elefant në rusisht, слон në shqip
elefant në rusisht