perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

erë në rusisht

Fjalë: erë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (9): аромат, благоухание, запах, смрад, нюх, обоняние, чутьё, ветер, вонь
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht erë, erë në rusisht, аромат në shqip
erë në rusisht

Fjalë të ngjashme

press release