perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

etiketë në rusisht

Fjalë: etiketë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (6): этикет, этикетка, ярлык, наклейка, нашлепка, нашлёпка
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht etiketë, etiketë në rusisht, этикет në shqip
etiketë në rusisht