perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fajtor në rusisht

Fjalë: fajtor (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (4): виновник, виновный, преступник, автор
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht fajtor, ti je fajtore, meda fajtor, fajtori chat, fajtor pa zemer, fajtor pa faj, fajtor në rusisht, виновник në shqip
fajtor në rusisht

Fjalë të ngjashme

dua pidh guximtar shqip