perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fitoj në rusisht

Fjalë: fitoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (8): выигрывать, зарабатывать, заслуживать, заслужить, добывать, наживать, раздобывать, приобретать
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht fitoj, fitoj në rusisht, выигрывать në shqip
fitoj në rusisht