perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

flak në rusisht

Fjalë: flak (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (1): бросать
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht flak, flax seeds, flakboy, flak tower, flak photo, flak meaning, flak në rusisht, бросать në shqip
flak në rusisht

Fjalë të ngjashme

nuse 2014 element table tunda man