perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fllad në rusisht

Fjalë: fllad (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (5): бриз, веяние, дуновение, дыхание, ветерок
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht fllad, troll fllad, fllad shehu, fllad pranveror, fllad ne shkretetire, fllad laberie, fllad në rusisht, бриз në shqip
fllad në rusisht