perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

frymë në rusisht

Fjalë: frymë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (12): дуновение, дыхание, дух, душа, остроумие, привидение, призрак, атмосфера, настроение, настрой, дышать, веяние
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht frymë, frymë në rusisht, дуновение në shqip
frymë në rusisht