perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

frymëzoj në rusisht

Fjalë: frymëzoj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (6): вдохновлять, инспирировать, вдохновить, возбуждать, вызывать, побуждать
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht frymëzoj, frymëzoj në rusisht, вдохновлять në shqip
frymëzoj në rusisht