perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

furtunë në rusisht

Fjalë: furtunë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (7): буря, гроза, шторм, атака, нападение, приступ, штурм
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht furtunë, furtunë në rusisht, буря në shqip
furtunë në rusisht

Fjalë të ngjashme

real estate albania apo fpo ves awards