perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gërmim në rusisht

Fjalë: gërmim (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (1): копание
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht gërmim, gërmim në rusisht, копание në shqip
gërmim në rusisht

Fjalë të ngjashme

flashtool kajal agarwal supe peshku