perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gërshërë në rusisht

Fjalë: gërshërë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (1): ножницы
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht gërshërë, gërshërë në rusisht, ножницы në shqip
gërshërë në rusisht