perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gabim në rusisht

Fjalë: gabim (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (7): заблуждение, изъян, недостаток, отклонение, ошибка, пятно, оплошность
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht gabim, gabim zagarolo, gabim shtypi, gabim rrjete ne tenis, gabim ortografik, gabim mjekimi, gabim në rusisht, заблуждение në shqip
gabim në rusisht