perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gisht në rusisht

Fjalë: gisht (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (2): палец, перст
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht gisht, gisht në rusisht, палец në shqip
gisht në rusisht