perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjashtëdhjetë në rusisht

Fjalë: gjashtëdhjetë (numri i letrave: 13)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (1): шестьдесят
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht gjashtëdhjetë, gjashtëdhjetë në rusisht, шестьдесят në shqip
gjashtëdhjetë në rusisht