perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjel në rusisht

Fjalë: gjel (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (2): петух, кран
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht gjel, gjel me pershesh, gjel i mbushur, gjel deti me pershesh, gjel deti me patate, gjel deti me oriz, gjel në rusisht, петух në shqip
gjel në rusisht

Fjalë të ngjashme

3 ditë