perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjyshe në rusisht

Fjalë: gjyshe (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (5): бабушка, бабка, кулич, повитуха, подорожник
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht gjyshe, qumili gjyshe, gjyshe te dua, gjyshe pronunciation, gjyshe mori gjyshe, gjyshe me mungon, gjyshe në rusisht, бабушка në shqip
gjyshe në rusisht

Fjalë të ngjashme

çift kaplan saloon pritje