perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grua në rusisht

Fjalë: grua (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (9): женщина, женский, женствен, женственны, женственный, жена, самка, женка, жёнка
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht grua, grua torre, grua shtatzane ne enderr, grua portico, grua orquilla, grua in english, grua në rusisht, женщина në shqip
grua në rusisht

Fjalë të ngjashme

askush nuk eshte perfekt ese