perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grumbull në rusisht

Fjalë: grumbull (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (8): блок, глыба, груда, куча, ворох, скирда, кипа, костер
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht grumbull, granbull xy, granbull weakness, granbull stats, granbull smogon xy, granbull smogon, grumbull në rusisht, блок në shqip
grumbull në rusisht