perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grup në rusisht

Fjalë: grup (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (8): группа, скопище, скопление, толпа, группировка, ансамбль, коллектив, команда
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht grup, grup yorum, grup vitamin, grup servicii petroliere, grup piala dunia 2014, grup interesi, grup në rusisht, группа në shqip
grup në rusisht

Fjalë të ngjashme

folja zgjedh vaj kokosi majmun sami