perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gumëzhin në rusisht

Fjalë: gumëzhin (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (6): бренчать, дребезжать, жужжать, звенеть, звякать, гудеть
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht gumëzhin, gumëzhin në rusisht, бренчать në shqip
gumëzhin në rusisht

Fjalë të ngjashme

syri i kaltër