perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

guximtar në rusisht

Fjalë: guximtar (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (13): доблестный, мужественный, смелый, храбрый, дюжий, крепкий, молодецкий, бесстрашный, отважный, отважен, храбр, брав, бравый
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht guximtar, guximtar shqip, guximtar rushani gezuar, guximtar rushani, guximtar labenishti, filmi guximtar, guximtar në rusisht, доблестный në shqip
guximtar në rusisht