perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hije në rusisht

Fjalë: hije (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (5): тень, морок, мрак, мрачность, сумерки
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht hije, hike the gamer, hijet van, hijet qe mbeten pas, hijet for sale, hijet e nates, hije në rusisht, тень në shqip
hije në rusisht