perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hollë në rusisht

Fjalë: hollë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (16): мелкий, прекрасный, тонкий, тонок, единичный, редкий, редок, незначительный, тощий, худой, худощав, худощавый, вялый, гибкий, дряблый, отвислый
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht hollë, hollë në rusisht, мелкий në shqip
hollë në rusisht