perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hua në rusisht

Fjalë: hua (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (3): заем, заём, ссуда
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht hua, huashan, hua yu wee, hua wei, hua ting, hua mulan, hua në rusisht, заем në shqip
hua në rusisht