perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

huaj në rusisht

Fjalë: huaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (4): занимать, одалживать, ссужать, уделять
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht huaj, hauz khas village, dhendri i huaj, huaj në rusisht, занимать në shqip
huaj në rusisht