perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

humbas në rusisht

Fjalë: humbas (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (10): губить, терять, проигрывать, лишить, потерять, столкнуть, заблудить, погубить, сгубить, утерять
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht humbas, humbas_locked, humbas ug, humbas snl, humbas ruc, humbas roskilde, humbas në rusisht, губить në shqip
humbas në rusisht

Fjalë të ngjashme

kur isha i vogel