perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hyrje në rusisht

Fjalë: hyrje (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (8): введение, предисловие, вступление, вход, въезд, ввод, водворение, вселение
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht hyrje, hyrje perrallash, hyrje ne logjike, hyrje ne informatik teza, hyrje ne informatik, hyrje ne gjuhesi, hyrje në rusisht, введение në shqip
hyrje në rusisht