perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ilaç në rusisht

Fjalë: ilaç (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (2): лекарство, медицина
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht ilaç, ilaç sorgulama, ilaç rehberi, ilaç prospektüs, ilaç pedia, ilaç kutusu, ilaç në rusisht, лекарство në shqip
ilaç në rusisht

Fjalë të ngjashme

floripa jetë syri i kaltër sot news