perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

individual në rusisht

Fjalë: individual (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (5): единоличный, индивидуален, индивидуальный, личный, отдельный
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht individual, individual taxpayer identification number, individual tax rates, individual rights, individual retirement account, individual mandate, individual në rusisht, единоличный në shqip
individual në rusisht

Fjalë të ngjashme

lagu sajojo bukur majot jale