perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

industri në rusisht

Fjalë: industri (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (2): индустрия, промышленность
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht industri, industri rumahan, industri rumah tangga, industri newtown, industri manufaktur, industri kreatif, industri në rusisht, индустрия në shqip
industri në rusisht

Fjalë të ngjashme

ju gi oh qaj moj nuse