perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

jam në rusisht

Fjalë: jam (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (3): наличествовать, существовать, жить
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht jam, jam ushtar, jam tropojan gjergj leka, jam shqiptar kosovar, jam shqiptar, jam nje mami, jam në rusisht, наличествовать në shqip
jam në rusisht

Fjalë të ngjashme

shqyrtimi kryesor edwin ngase